1-Gömme Rezervuar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Banyo ve tuvaletlerin en önemli temizlik aracı rezervuarlar da her geçen gün yeni tasarım ve dizaynlarla müşterilerin kullanımlarına sunulmaktadır.

Gömme rezervuar olarak bilinen ve kademeli olarak alt başlıklara da ayrılan şık tasarımları ergonomik yapıları ve pratik kullanımları ile yeni nesil bir ev aksesuarı profile çizmektedir. Artık daha az yer kaplayan eşya ve ekipmanların kullanıldığı yeni nesil inşaat ve evlerde, çeşitleri de kullanım ve ergonomi bakımından en estetik ve pratik olanıdır.

 Kademeli gömme rezervuar olarak bilinen çeşidi; yere monte edilen , sırt sırta uygulamalı , hela taşları için ve klozet taşları için kademeli gibi daha pek çok alt başlığı içerisine almaktadır. Banyo ve tuvaletlerde yer tutmayan hatta görünmeyen bu gereçlerin görünen kumanda kısımları da tasarım ve kullanılan malzeme yapısı ile oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Gömme rezervuarlar asma klozetler, duvara tam dayalı klozetler, tek klozetler ve hela taşı (alaturka tuvalet) için kullanılır.

2- Gömme rezervuar modelleri ve fiyatları;


Vitra Gömme Rezervuar Metal Ayaklı Set, 3/6 lt. Su Tasarruflu, Asma Klozetler için Uygun;Ürünün Özellikleri ve Fiyatı için Tıklayın

Vitra Twin 2 Gömme Rezervuar Kumanda Paneli,
Parlak Krom
Ürünün Özellikleri ve Fiyatı için Tıklayın..

Gömme Rezervuar Fiyatları ve Özellikleri İçin Tıklayınız..